wtorek, 17 lipca 2012

1000


  Jakiś czas temu w moim małym, bloggerowym centrum dowodzenia zastałem informację że liczba odwiedzin na moim blogu przekroczyła tysiąc.
  Bez owijania w bawełnę - dzięki za odwiedzanie mojego małego, prywatnego kawałka Internetu. Swoje posty piszę głównie żeby uporządkować swoje myśli (serio, kiedy będziecie mieli mętlik w głowach weźcie papier i ołówek i napiszcie co Was męczy - sytuacja się wyklaruje) jednakże o wiele lepiej jest to robić z poczuciem że ma to jakiś sens i efekt kogoś interesuje.  Dzięki również za zostawianie swoich opinii pod postami.
  To dobry moment żeby poinformować że najbliższych aktualizacji bloga należy się spodziewać najwcześniej w pierwszym tygodniu sierpnia. Do tego czasu będę zbierał siły na wyjeździe, jako że od przyszłego miesiąca czeka mnie sporo roboty.
  Życzę Wam udanego odpoczynku, a tym, którzy w tym okresie będą musieli poświęcić się obowiązkom życzę powodzenia i dobrego nastroju. Trzymajcie się, do zobaczenia w sierpniu.
                                                                                                                                 Szarozielony

2 komentarze:

  1. Przyznaję się, ja do niedawna z UK, a obecnie Polska ;>

    OdpowiedzUsuń
  2. cześć, jestem tu pierwszy raz. poprzeglądałam trochę Twojego bloga. ja z kolei uwielbiam upały, jednak tu gdzie mieszkam nie za bardzo mogę się nimi cieszyć... będę Cię odwiedzać, teraz regenerujesz siły, więc na pewno będę miała okazję przeczytać tu niedługo coś interesującego. aa, high five za anonimowość, miło wreszcie odwiedzić bloga bez zdjęcia i info "jestem xxx, mam 16 lat, oto moje wszystkie foty z fejsa".
    sama właśnie założyłam bloga, zapraszam: http://to-ja-spadam.blogspot.fr/ pozdro!

    OdpowiedzUsuń