czwartek, 7 czerwca 2012

"Ratunku! Antysemici mnie dręczą!"  Podczas przeglądania Demotywatorów natrafiłem na jeden, który przykuł moją uwagę. Autorem jest użytkownik reaomia. Oto on:

Jeżeli sami nie zadbamy o dobre imię naszego kraju – to nie zadba nikt


   Był to pierwszy mój kontakt z tą sprawą. Nie byłem specjalnie oburzony albowiem byłem święcie przekonany, że to jakaś pomyłka. Żaden szanujący się publicysta nie rzucałby oszczerstwami na wielomilionowy naród. Niestety, pomyliłem się. Mój mały, wewnętrzny szyderca starał się zwrócić moją uwagę na pochodzenie tej pani. Początkowo udawało mi się go ignorować. Niestety, ten mały sukinsyn miał rację. Znowu.
  Rozjuszeni Polacy rzucili się wymierzać sprawiedliwość przy pomocy Sieci. Efekty zmasowanego ataku nastąpiły bardzo szybko. Demotywator użytkownika Thalas.


  Widziałem profil pani Schlussel. Wiele polskich komentarzy było poniżej wszelkiego dopuszczalnego poziomu. Jednak jesteśmy tutaj poszkodowani jako ofiary oszczerstwa. Co odpowiedziała im reporterka? Zarówno tym kulturalnym i chamskim? Tak, zgadliście! Nazwała ich antysemitami. Mało tego, publicystka zdaje się święcie wierzyć w to, co wygaduje.
  Holokaust był tragedią, wiele rodzin zostało przezeń naznaczonych. Ale jak można używać krzywd swojego narodu jako swojego rodzaju tarczy, immunitetu? I co gorsza jak można takie zachowanie uznawać?
-"Pani zachowanie jest karygodne, a wypowiedzi krzywdzące dla wielu ludzi!"
-"Jestem Żydówką, moich krewnych zamordowali naziści!"
-"A, to przepraszam!"
  Jeżeli ktoś znajduje w tym sens to proszę o kontakt.
  Ktoś wykorzystuje swoją przynależność do określonej grupy społecznej aby bezkarnie lżyć ludzi prezentujących inne wartości. A oni nie mogą nic zrobić, bo zostaną okrzyknięci antysemitami, rasistami lub homofobami.
   Niech sobie mnie nazywają jak chcą. Gardzę zjawiskiem poprawności politycznej i nie zamierzam się dać w ten sposób sterroryzować. Drodzy, czytelnicy, nie bójcie się. Zarzuty o dyskryminację to nadużywana broń mniejszości. Jak przestanie ona działać skończy się bezkarna działalność wielu z nich.

 Miłego wieczoru.
                                                                                                                                  Szarozielony


2 komentarze:

  1. Ja tam jestem przyzwyczajona do tego typu wyzwisk. Jestem patriotka, wiec tez antysemitka, katoliczka, wiec jestem tez nietolerancyjna i ograniczona...

    OdpowiedzUsuń
  2. 100% racji dla Ciebie i dla komentującej ;) Mam gdzieś poprawność polityczną.

    OdpowiedzUsuń